top of page

Fine Art Umělecké Focení

FineArtPortrait-1.jpg

Klasický Fine Art

Výtvarná fotografie, známá také jako „fotografické umění“ nebo „umělecká fotografie“, je fotografické dílo vytvořené v souladu s vizí umělce.Série Soft Fine Art představuje přirozenou krásu fotografované osoby. Zákazník je obvykle stylizován do klasického oblečení a přirozeného make-upu.

Přejete si zarezervovat termín na
Fine Art Umělecké focení?

Retro Fine Art

Máte rádi starou módu? Musíte uznat, že retro styl je jedním z nejúžasnějších a nejluxusnějších stylů všech dob. Pokud máte rádi jedinečné fotografie, tento styl je pro vás jako stvořený!Zákazník je obvykle stylizován do retro šatů (z naší nabídky), starými doplňky a přírodním make-upem.

Přejete si zarezervovat termín na
Retro Fine Art 
Umělecké focení?

DSC06786-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit.jpg
DSC03733-Edit-Edit-Edit.jpg

Pohádkový Fine Art

Jste fanouškem fantasy fotek? Rádi se oblékáte jako magická stvoření? Pohádkové Fine Art focení vám umožní cítit se jako bohyně, víla, elf, nebo jiná pohádková bytost.Pohádkové Fine Art focení si můžete představit jako nádherné fantasy portréty. Zákazník je obvykle stylizovaný do fantasy oblečení (z naší nabídky)
a pohádkového make-upu.

Přejete si zarezervovat termín na
Pohádkové Fine Art 
Umělecké focení?

Nude Art

Přejete si mít fotografie aktů bez zbytečného provokování? Nude Art není o předvádění partií těla, je to o jemnosti, eleganci a vyváženosti.Série Nude Fine Art představuje krásu ženského těla. Při tomto stylu focení je zákaznice nahá s jemným přírodním make-upem.

Přejete si zarezervovat termín na
Nude Fine Art Umělecké focení?

DSC07506-Edit-Edit.jpg

Fine Art Galerie

bottom of page